Подорожі розвивають розум,
                  якщо звісно він у вас є. (Г. Честертон)
Блог цікавого туриста

10 країн, які змінять ваше життя!

Бразилія

У Бразилії, окрім спорту, можна буде подивитись на водоспад Ігуаса, старі шахтарські міста та динамічне місто Сальвадор з його самбою, афро-бразильською культурою та португальською архітектурою.

Грузія

Наразі Грузія є недоторканою, з точки зору масового туризму. Але часи змінюються, то ж їхати туди треба зараз, щоб насолодитися походами у гори Кавказу, історичними Тавернами Тбілісі, чорноморським курортом Батумі та чудовими старими містами Сванегі та Казбегі.

Ісландія

Якщо спитати будь-якого туриста про його враження від подорожі до Ісландії, він одразу висловить безмежну любов до мешканців маленького острова, а також до неймовірних пейзажів, страв із риби та баранини, а також щирої гостинності місцевих мешканців.

Нова Зеландія

Сюди приїжджають активні туристи з усього світу, щоб насолодитися і по максимуму використати водоспади і гейзери, пагорби і озера, пляжі і льодовики, заповідники і великі міста. А взагалі, як це жити і не побувати на кінобатьківщині казкових хоббітів? :)

Більше інформації ви можете прочитати 
                      на моїй сторінці в новій соціальній мережі

З’явившись буквально нещодавно, цей сайт охоплює всіх, насамперед молодь, але також і представників старшого покоління і розроблений українською командою. Людина прагне розповісти про себе, свої захоплення, думки, почуття, вона хоче говорити і бути почутим. З цієї метою я вирішив публікувати свої дорожні пригоди і в соціальній мережі. То ж, до зустрічі, друзі!

Googoodoo.com

Ірина, 28 років

"Дешево подорожувати Європою - можливо! Я часто підшуковую економні маршрути з України в Європу, а інформація про дешеві авіаквитки та дешеві автобусні квитки мені допомагає недорого попасти в шенген-зону. Також ще люблю подорожувати самотужки. Іноді це страшна перспектива, хоча в той же час, це шанс для самопізнання і пригод."

Ольга, 55 років

"Люблю Карпати! Ми з чоловіком їздимо раз в рік, інколи два, бували багато де: в Ворохті, Микуличині, останній раз – відпочивали в Яремче – дуже сподобалося. Найкраще їхати на своїй машині, але є станція ж/д вокзалу, тому можна і поїздом, а місцеві люди дуже дружелюбні і допоможуть порадою."

Олег, 40 років

"Обожнюю відвідувати різноманітні замки! По всій території країни можна знайти багато чого цікавого, чим я й займаюся останні 10 років. У Львівській області знаходиться один з найстаріших замків країни – найстаріший на Західній Україні. Це Олеський замок, який знаходиться на пагорбі біля селища Олесько. Здатні вразити уяву і інші середньовічні шедеври фортифікаційних споруд: Ужгородський замок, замок Кам'янець-Подільського, перлина епохи ренесансу – замок у селі Підгірці, Луцький замок зображений на купюрі 200 гривень, Меджибізький замок у свій час був однією з улюблених споруд славетного гетьмана Богдана Хмельницького."

>