Любов в мережі: варто чи ні?

Чи відома вам історія Білл Гейтса

Як він «зустрічався» з жінкою по інтернету. Вони навіть «ходили в кіно» - брали квитки на один і той же час на один фільм, перебуваючи при цьому в різних містах. Дорогою до кінотеатру розмовляли по телефону, після фільму також зідзвонювалися і обговорювали кіно. Зараз таким видом відносин вже нікого не здивуєш.

Про кохання в мережі можна говорити годинами. Точніше про ілюзію кохання. Спочатку ти закохуєшся у фото, бачиш у переліку його (її) захоплень те, що й тобі подобається. Потім ненав'язливо пишеш - "Привіт, як життя молоде?...чи там...Привіт, як справи?"  З нетерпінням чекаєш відповіді. Поступово починаєш усвідомлювати, що закохуєшся в якийсь створений уявою та бажаннями образ і це відчуття не дає розуміти реальності. Ти не хочеш розуміти, ти хочеш відчувати. І це чудово та неймовірно, на твою думку. Проте це все десь в повітрі...зависло...то відчуття...Ти не хочеш все це переносити в реальність, з її проблемами, стражданнями, розчаруваннями, вчинками та іншими елементами нашого життя. Тобі добре там...в мережі...з ним (нею). Але це не кохання!!!! Це лише бажання бути з людиною тим, ким ти боїшся бути в реальному житті. Бо ж ніхто не побачить твого хвилювання, міміки твого обличчя...чи чиста та випрасувана в тебе сорочка...або скільки на твоєму лиці макіяжу..ти можеш бути будь-ким...В тому й проблема, яка часто трапляється серед мережевих юзерів - ми видаємо себе за тих, ким ми не є! 

Коли я вперше зареєструвалася у соціальній мережі Googoodoo.com

Мені було надзвичайно цікаво блукати по сайті, вивчати її можливості, запрошувати друзів, чи знайомитися із випадковими людьми, кажучи більше, навіть відчувала легку ейфорію. З деякими я навіть встигла розвіртуалитись, одного разу навіть знайшла однокласника, якого «загубила» декілька років тому. Враження, коли з’явилася людина, яка знала тебе ще юною і безтурботною досить позитивні.

Часом за фото ховаються не ті особи, якими є насправді, чи їм просто нічим зайнятися, але в будь якому разі здобувається цікавий досвід спілкування з людьми.

Завантажуйте фотографії де ви щасливі та радісно посміхаєтеся і в жодному разі не зловживайте фотошопом. Намагайтеся спілкуватися з людьми, з якими у вас спільні інтереси і не розчаровуйтеся, якщо не відчули взаємності. Нехай віртуальне кохання на googoodoo.com принесе вам тільки радість!

Googoodoo
Настя К.

"Я іноді знаходжу в соціальній мережі собі кавалерів. Чи то швидше вони мене знаходять. Іноді зустрічаюся навіть з кількома, але нічого серйозного не очікую. Спочатку довго переписуємося, потім йдемо на зустріч, далі – за обставинами".

Інна О.

" Ми з моїм нинішнім хлопцем познайомилися саме на Гугуду. Декілька тижнів назад вечером я від нудьги написала двом десяткам хлопців слово «привіт». Один із них запросив мене на прогулянку, тепер час від часу бачимося".

Марія С.

" Я свого чоловіка знайшла на сайті знайомств, пізніше виявилося, що він працював в Америці, ми два роки переписувалися, бачили тільки фотографії, а вже в Одесі зустрілися. Він зустрів мене з великим букетом улюблених тюльпанів. Зараз ми одружені і виховуємо чудового сина ".