googoodoo

Жіночі сідниці зводять
чоловіків з розуму!

Жіночі сідниці діють як наркотик.

Чому чоловіки озираются услід симпатичним жінкам?

Виявляється, для того, щоб оцінити привабливість її "п'ятої точки". Американські вчені фіксували активність мозку чоловіків саме в той момент, коли ті дивилися на привабливу жінку. У результаті активність була зафіксована в тих відділах головного мозку випробовуваних, які відповідали за вироблення аутогенних наркотиків - ендорфінів.

Найбільшу симпатію у респондентів викликали дами з вигином спини під кутом в 45,5 градуса.

degrees

Якщо ви обожнюєте короткі шорти, але носити їх заважає целюліт - є можливість все виправити. Причому швидко: за 30 днів.

Допоможуть присідання. Чому саме вони?

Ну, по-перше, тому, що чи не наріжний камінь взагалі будь-яких видів фітнесу.

Відомий американський фітнес-тренер Анжела Лі розробила простий 30-денний план тренувань для кожного, хто не впевнений у тому, що готовий до пляжного сезону.

table

Поле REST означає, що в цей день можна відпочивати. Цифри вверху - кількість присідань, які потрібно зробити за один повтор. Кожен день виконуйте по три підходи на 2-3 хвилини з хвилинною перервою після кожного. Тобто все тренування не повинне тривати довше 11 хвилин. І не пропускайте дні відпочинку: м'язам потрібен час для відновлення.

Basic - звичайні присідання. Ставите ноги на ширину плечей, тримайте спину прямо і присідаєте, витягнувши руки вперед. Тут головне - знайти правильний баланс і спиратися на всю ступню цілком, а не на окремі її частини.

exercises
exercises

Weighted – встаньте прямо, ноги розставте трохи ширше, ніж на ширину плечей. Спина пряма. У кожній руці тримайте гантелю. Ноги повинні бути розставлені так, щоб коліна не "дивилися" на пальці ніг.

Hands-behind-hend - встаньте прямо, ноги розставте трохи ширше, ніж на ширині плечей. Спина пряма. У кожній руці тримайте гантелю. Ноги повинні бути розставлені так, щоб коліна не "дивилися" на пальці ніг.

exercises